BØJE (Chr. A.). Danske Guld Og Sølv Smedemærker... - Lot 124 - Le Floc'h Judiciaire

Lot 124
Estimation :
10 - 20 EUR
Résultat : 30EUR
BØJE (Chr. A.). Danske Guld Og Sølv Smedemærker for 1870, Nyt Nordisk Forlag Arnold Busck, Kjøbenhavn, 1946. Remarque : reliure très accidentée, rousseurs et piqures.
Mes ordres d'achat