BARTHOLOME (Joanne Rosino).

Lot 14
Estimation :
200 - 250 EUR
BARTHOLOME (Joanne Rosino).
Romanarvm antiqvitatvm. Libri decem Exvariis scriptoribus summa fide singularique diligentia [...]. Bâle, Pierre Pernæ, 1583. Petit in-4°, basane (reliure début XIXe s.). Figures dans le texte. Mouillures ; galerie de vers marginale.